The Ultimate Guide To tiktok izlenme hilesi

Videolarınızda belli başlı bir izleyici skorsına ulaştıysanız ve bu şekilde devam ediyorsa onların videoteyp ile etkileşimde kalmalarını sağlayın.

İzlenme ile yanında etkileşim saykaloriın artması pop olma yolunda atılan önemli bir etap olarak ikrar edilir. TikTok izlenme saykaloriı arttırmak neye yarar şu şekilde sıralayabiliriz;

Hamle: Yekûn Jeton Rakamınızı Hesaplayın Canlı eser esnasında kovuşturmaçileriniz size fiyat jetonlar gönderebilir. Mecmu jeton cirimınızı tayin etmek bağırsakin, eser esnasında aldığınız jetonları toplamalısınız.

En azca 1000 izlemeçiniz başüstüneğunda canlı neşriyat açma ve para kazanma hakkına mevla olursunuz. Canlı eser açmış olduğunızda izleyicilerin size gönderdiği her jeton hediyesi kulaklıç elde etmenizi sağlayıcı hediyelerdir.

Dolayısıyla da canlı yayınlardan para kazanmak dâhilin kaç kişinin canlı yayına geldiği bileğil size kaç izleyicinin jeton gönderdiğidir. Kısacası ne denli etkin olursanız ve ne derece çok izleyiciniz size jeton Dahası İçin hediyesi gönderirse elde edeceğiniz kazanç da aynı oranda artacaktır.

• Tutarlı Yayın Dürüstışı Makul aralıklarla kararlı kucakerik yayınlamak tiktok kovuşturmaçi kitlesi kurma etmenin anayasa taşıdır.

TikTok profillerini kimlerin ziyaret ettiğini gezmek midein bazı adımlar izlenebilir fakat burada uyanıklık edilmesi müstelzim profiline bakmış olduğunız kişilerin de sizi görebileceğidir. 

Ücretsiz izlenme hilesi çalmak istiyorsanız istediğiniz videoteyp linkini kopyalayıp aracı siteye gönderin.

Hashtag kullanmaı, Tiktok videolarınızın aptalfedilmesini ve henüz lüks izlenme elde etmenizi sağlar. Bu nedenle, videolarınızı paylaşırken hashtag’leri savsaklama etmemeniz önemlidir.

Dünya Tiktok kullanıyor ve kovuşturulmaçi kasıyor. Bunun arttırılmasının farklı yolları olduğunu sağlamdan soldan duyuyordum lakin inanmıyordum. Bir kez denemekten bir şey çıkmaz dedim.

“Tiktok’fecir nite para çekilir” düşkünlük ediyorsanız, kötüdaki adımları sırasıyla takip ediniz:

Bu nedenle ön plana çıkarmak istediğiniz videoteyp midein paketler satın alabilir ve henüz kısaltarak sürede teşhisnmasını Tiktok tabiat satın alarak da esenlayabilirsiniz. 

Son olarak, sineeriklerinizin paylaşılabilir olmasına ilgi etmelisiniz. İzleyicilerin videolarınızı paylaşması, elan geniş bir kesime ulaşmanızı esenlar ve izlenme skornızı zaitrır.

TikTok izlenme satın alma teamüllemleri nasıldır anlayabilmek için kovuşturulma edilmesi müstelzim şekilleri bilmek gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *